Kdo je SNAIGE?

Snaige: Evropská kvalita s puncem modernosti

Při rozhodování ve výběru značek, které bychom Vám s čistým svědomím a doporučením nabídli nebylo zapotřebí dlouhého rozhodování.

Litevská značka SNAIGE působí na trhu již od roku 1963 a vyváží do více než 30 zemí světa. Sami máme s touto značkou již několikaleté zkušenosti a přesvědčila nás o svých kladech

Tím prvním a nejdůležitějším je kvalita jejich chladících systémů. Používají velmi kvalitní kompresory Danfoss (stejně jako například LIEBHERR)

Další a neméně důležitý “ detail “ je zvolený materiál a zpracování těsnění. I po několika letech je stále pružné a neztrácí tvar. Díky tomu dveře dobře sedí , lednice nenamrzá, neztrácí vnitřní teplotu a kompresor nemusí tak často spínat.

Mnoho z Vás však o této značce nikdy neslyšelo ale téměř každý ji “ od vidění “ zná z restaurací, barů a všech míst, kde se využívá profesionální chlazení.

SNAIGE ale nejsou jen nápojové chladící vitríny, monoklimatické gastro chladničky a mrazáky. Svou kvalitu nabízí i pro domácí použití od malých chladniček a mrazniček, přes velké kombinované lednice se systémy NoFrost a digitálním ovládáním, po Americké Side by Side lednice, které jsou kombinací dvou oddělených spotřebičů, spojených speciálním kováním.

V nabídce značky naleznete také sušičky, myčky , pračky , sporáky a další