Výrobník ledové tříště 2x12l , 220 V 950 W

34 125  s DPH (28 202  bez DPH)

3 skladem

Compare

Popis

  • Stroj 2 x 12L SLedovou tříšť : Stroj se dvěma nádobama, kapacita 12L  Náš komerční stroj na kaši dokáže vyrobit 2 x 25 šálků tříště (500 ml na šálek) během jedné hodiny a uspokojit tak velký počet lidí najednou. Sněhové nebo alkoholické nápoje mohou navíc fungovat samostatně a umožňují vám kdykoli si vychutnat osvěžující nápoj.
  • Rychlé chlazení a míchání: Náš chladicí systém má vynikající vlastnosti pro rychlé chlazení a efektivní výrobu ledové tříště, speciálně navržený pro provoz letních mražených nápojů. 448W výkonný kompresor má schopnosti rychlého chlazení, které šetří energii při zachování tichého provozu.
  • Kvalita, kterou nelze porazit: Připravte se na  stroj, který ví, co chcete. Celý  stroj je vyroben z vysoce kvalitní potravinářské nerezové oceli, která má vynikající odolnost proti korozi a rezivění, odolává vysokému tlaku a snadno se čistí. Na válci jsou vodicí rysky, které vám připomenou včasné doplnění suroviny.
  • Přesný ovládací panel: Tento stroj na  je vybaven snadno ovladatelným panelem. Každou nádobu lze ovládat samostatně, s přehledným digitálním displejem na první pohled. Nastavení konzistence podle vašich potřeb nebylo nikdy jednodušší. Jednoduché ovládání jedním dotykem umožňuje podávat vaše oblíbené mražené nápoje. Nechybí ani promyšlená nastavení pro samočištění.
  • Nápoj pro každého: Tento automat na mražené nápoje dokáže připravit mnoho různých druhů nápojů, jako jsou margarity, slushi, mražená káva, alkoholické nápoje, ovocné nápoje . Ideální pro restaurace, bary, víkendové večírky, čajovny a nehtové salony. Ideální pro domácí i komerční použití.
Model:
RLC12×2
Kapacita:
 2 x 12 l
Napětí:
AC220~240V/50Hz
Jmenovitý výkon:
850W
Výkon kompresoru:
448W
Chladivo:
R290
Materiál:
nerezová ocel + PC
Nepřetržitý výkon:
2 x 25 šálků (500 ml na šálek)
Čistá hmotnost:
43,05 kg
Rozměry produktu (D x Š x V):
 525 x 402 x 825 mm

Další informace

Hmotnost44 kg
Značka