Stroj na balení prášku 10-500g

7 450  s DPH (6 157  bez DPH)

Compare

Popis

  • Plnění s lehkostí: automatický vážicí plnicí balicí stroj si poradí s částicemi až do Φ<20 mm .Bez námahy naplní vše od kořenícího prášku po čajové lístky a dokonce i zrna.
  • Přesné plnění: S vestavěným dvoustupňovým vibračním motorem zajišťuje  plnění částic s přesností ±3 g. Bez námahy naplňte cokoli od 10 g do 500 g. Ve srovnání s motory s jednou vibrací poskytuje náš dvouvibrační motor lepší vybíjení a zabraňuje jakémukoli zbytkům uvnitř.
  • Inteligentní ovládání:  Automatický stroj na plnění prášku se může pochlubit inteligentním ovládacím panelem, který vám umožňuje snadno upravit hmotnosti a rychlosti plnění pro různé materiály. Je multifunkční a velmi snadno se používá.
  • Citlivé snímání:   je vybaven inteligentní funkcí infračerveného snímání, která automaticky zjišťuje, kdy je třeba dávkovat, aniž by bylo potřeba spínačů.
  • Pevná konstrukce pro trvalé použití: vyroben výhradně z nerezové oceli, s klíčovými součástmi (násypka/vibrační tác/násypka/výsypka) vyrobený z potravinářského materiálu 304, zajišťuje spolehlivý výkon a bezpečnost při každém plnění.

Specifikace

Číslo modelu položky: F-500-V2
Výkon: 74W
Rozsah balení: 10-500 g
Hmotnost produktu: 18,75 kg
Velikost produktu: 450 x 301 x 787 mm

Další informace

Hmotnost19 kg