Tepelná čerpadla Calla Verde

Jsou monobloková tepelná čerpadla vzduch / voda

Nevyčerpatelné a
obnovitelné zdroje

Tepelná čerpadla jsou jedny z nejefektivnějších a nejekologičtejších technologií k výrobě tepelné energie. 80 % potřebné energie je odebíráno zdarma z okolního vzduchu. Tím si tato technologie získala zasloužené přední místo mezi ekologickými zdroji energie pro domy všech typů, jak pro novostavby tak rekonstrukce.

Objevte maximální přednosti v minimálních rozměrech tepelných čerpadel CALLA VERDE

Rozumí si se vším

Ať už zvažujete distribuci tepla podlahovým topením nebo klasickým radiátorem, tepelné čerpadlo si rozumí se vším. Dokonce i s vaším stávajícim kotlem nebo s fotovoltaikou.

Tichý společník

Venkovní jednotka sa instaluje mimo budovu. Její konstrukce je navržena na co možno nejnižší hlučnost, která sa pohybuje okolo 52 dB. Což je veľmi tiché.

Jednoduchá instalace

Není potřeba nic vrtat nebo pokládat do země. Tepelné čerpadlo CALLA VERDE odebírá teplo z okolního vzduchu, tedy odpadají nemalé náklady na zemní práce. Oproti topení plynem nemusíte řešiť žádný komín ani plynovou přípojku, co taky není levné.

Je to dopravdy snadné. Stačí vám venkovní jednotka a vnitřní jednotka dle toho, jestli řešíte rekonstrukci nebo novostavbu, případně chcete vyřešit také teplou vodu.

V létě se můžete zchladit pomocí tepeleného čerpadla

CALLA VERDE je vybaveno také funkcí chlazení, co je jenom reverzní využití kompresoru, tedy jak u lednice. Tato funkce se vám hodí hlavně v horkém létě. Na rozdíl od konkurence tohle není příplatková funkce a může ji využít každý, kdo si pořídí naše tepelné čerpadlo.

Zatím co vy si dopřáváte oblíbenou teplou koupel, CALLA VERDE
pro vás pracuje bez toho, aniž by jste o tom věděli. Tiše, efektivně
a ekologicky pro vás připraví novou teplou vodu.

Pracuje i při -20°C

CALLA VERDE je efektivní i při velmi nízkých teplotách. Díky pomoci elektrického ohřevu bude fungovat i za extrémních podmínek.

CALLA je chytrá

S internetovým modulem můžete své tepelné čerpadlo ovládat na dálku odkudkoliv. Stačí vám aplikace a internet (připravujeme). Také je možné provést vzdálenou diagnostiku v případě poruchy.

Ekologie není slovo

CALLA VERDE disponují chladivem R452B, které má nulový potenciál poškození ozónové vrstvy a nízky GWP faktor, jen 1,2. Tak představují velice ekologické zařízení v případě havárie.

Porovnejte si to

Při rozhodování o volbě tepelného zdroje zvažujte instalační i provozní náklady.

V porovnání s plynovým kotlem nepotřebuje tepelné čerpadlo vyvložkovaný komín, nemusíte řešit plynovou přípojku nebo pravidelné revize. Tepelné čerpadlo také není závislé na cenách komodit. K provozu tepelného čerpadla je potřeba jen malé množství elektrické energie.

Využijte státní dotace při výměne starého kotle

Čerpadla Calla Verde jsou registrována v několika dotačních programech včetně BAFA

Publikováno v Rady