NORDline Delfin SMVH07B-2A2A3NG(I) Klimatizace nástěnná SPLIT / MULTISPLIT, vnitřní

5 454  s DPH (4 507  bez DPH)

Vnitřní jednotka funguje se všemi typy multisplitových jednotek.

4 skladem

Compare

Popis

Vnitřní jednotky NORDline Delfin jsou elegantní, tiché a díky světlému designu zapadnou nenápadně do většiny interiérů. Umí chladit i topit, takže je můžete využívat ke stabilizaci teploty interiéru v létě i v zimě.

Funkce odpovídají nejmodernějším standardům a díky dálkovému ovladači má zákazník vše hezky na dosah ruky. Stropní kazetové jednotky mají navíc zabudováno LED osvětlení, které Vám svou barvou ihned napoví, v jakém režimu se právě jednotka nachází (chlazení nebo topení). Nechybí samozřejmě ani funkce, jako jsou automatické odmrazování, restart nebo ochrana při vytápění. LED display, časovač i vlastní diagnostika klimatizace je taktéž součástí zařízení.

Úsporné řešení pro Váš komfort. Klimatizace jsou vybaveny filtrem “Cold Plasma Generator” – využívá napětí elektricky nabitých ionizujících molekul vzduchu, díky čemuž je vzduch v místnosti svěží a čistější. energetická třída chlazení A++ / topení A+, tichý provoz vnitřní jednotky, Wi-fi ovládání , topení i při -15 °C, zdravotní filtry, prosvětlený displej v hlavním panelu, Cold plasma ION generator, nízké startovní napětí, automatické odmrazování, spánkový režim, turbo, silné odvlhčování, funkce ochrany při vytápění, antikorozní ochrana, vlastní diagnostika, 0,5 W v režimu Standby, LED displej, časovač, hodiny, dětská pojistka, autorestart, upozornění čištění filtrů, obsahuje fluorované skleníkové plyny

Další informace

Hmotnost1 kg
Rozměry1 × 1 × 1 cm
Značka

Model

Hrubá / čistá váha

11 / 9

Energetická šipka

Napětí / Frekvence

220-240/50

Vnější rozměry (ŠxHxV)

Rozměry balení (ŠxHxV)

Přepravní kontejner 40 stop

765

Výkon vytápění

Příkon vytápění

Příkon chlazení

Průtok vzduchu

Akustický výkon

58

Hladina akustického tlaku

38/34/21/19